Tehnician Reparatii Utilaje (f/​m)

Locație: Bucuresti

Industrie: Comert / Retail

Departament: Administrativ / Logistica, Constructii / Instalatii, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni

Tip job: Full time

Experienta: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Profilul tău
  • Să fii absolvent de studii tehnice, cu vechime în domeniu de minim 2 ani;
  • Să cunoști limba engleză şi / sau germană;
  • Să ai cunoştinţe de operare calculator (pachet MS Office);
  • Să dai dovadă de abilităţi şi deprinderi tehnice (domeniul tehnic de maşini Jungheinrich);
  • Să fii disponibil pentru deplasări pe perioada școlarizării;
  • Să fii absolvent de curs ISCIR, RSL-IR constituie avantaj (sau să fii deschis pentru o școlarizare în acest sens);

Descrierea jobului

Sumar

Împreună suntem Lidl, angajator de top atât în România cât și în Europa pentru al cincilea an consecutiv și te așteptăm în echipa noastră pentru a face primul pas în cariera ta alături de noi!

Rolul tău
  • Vei monitoriza şi controla utilajele din depozit și filiale;
  • Vei asigura efectuarea reviziilor şi verificărilor tuturor echipamentelor din depozit și filiale;
  • Vei arhiva şi păstra toate informaţiile tehnice;
  • Vei urmări, verifica şi recepţiona reparaţiile realizate de către terţi;
  • Vei urmări funcţionarea optimă a utilajelor;
  • Vei comanda și crea un stoc rezervă de piese de schimb;
Oferta noastră
  • Un plan de școlarizare personalizat și un trainer dedicat;
  • Salariu motivant și majorări salariale garantate anual;
  • Tichete de masă în valoare de 20 RON și tichete cadou oferite cu diferite ocazii;
  • Asigurare medicală privată și asigurare de accidente;
  • Pachete avantajoase de asigurare medicală pentru membrii familiei;
  • Zile de concediu în plus în funcție de vechimea în Lidl și o zi cadou cu ocazia zilei de naștere.