Team Leader Customer Experience

Locație: Bucuresti

Industrie: Callcenter / BPO, Prestari servicii, Comert / Retail

Departament: Management, Office / Backoffice / Secretariat, Relatii clienti / Call center

Tip job: Full time

Experienta: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani),Manager / Executiv

Candidatul ideal
Cautam capitan de echipa!
- Daca motivatia ta personala este de a traduce nevoile celor din jurul tau in actiuni concrete, te invitam la un interviu.
- Suntem o echipa diversa, cu oameni entuziasti si nerabdatori sa isi indeplineasca obiectivele.
- Echipajul Depanero navigheaza in aceeasi directie. Suntem determinati, comunicam si ne oferim suport ori de cate ori este nevoie.
- Industria din care facem parte este o industrie in continua schimbare. Daca te bucura sa descoperi lucruri noi daca si esti pasionat de tehnologie, ai deja un avantaj.
- Iar daca te incita inovatia si esti deschis provocarilor, inseamna ca trebuie sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

- Echipa ta are grija de clientii Depanero oferindu-le suport.
- Capitanii nostri buni isi dezvolta oamenii, ii cresc si ii ghideaza catre success.
- Succesul inseamna si clienti fericiti - intreaga ta echipa trebuie sa actioneze prompt cerintelor zilnice.
- Daca esti organizat, entuziast si iti place sa lucrezi cu oamenii, atunci sigur ajungi la destinatie.
- Grija pentru clienti este scopul comun: preiei initiativa, analizeazi performanta, raportezi managerului tau si vii cu idei noi.
- Ne pasa! Tocmai de aceea, in calatoria noastra suntem prietenosi, determinati si deschisi provocarilor
- Daca si tu te ghidezi acestui scop, vino sa se ne cunoastem!