Muncitori productie ferestre aluminiu - Belgia

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Belgia

Tip job: FullTime

Recrutăm Muncitori producție ferestre aluminiu pentru o companie din Belgia ce produce ferestre din aluminiu, ferestre glisante, uși, verande. Locația companiei este în Zonhoven, lângă Hasselt.

Cerințele postului:

- Experiență anterioară în domeniul producției de ferestre aluminiu;

- Cunoștințele de tâmplărie de exterior reprezintă un avantaj;

- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu;

- Permis de conducere cat. B, reprezintă un avantaj;

- Persoană pasionată de lucrul cu aluminiu, dispusă să învețe și să se dezolte;

- Persoană autonomă și responsabilă, atentă la calitate și precizie.

Responsabilitățile postului:

- Colectarea materialele necesare pe baza listei de planificare și a fișelor de producție;

- Executarea sarcinilor pe baza fișelor de producție și a ordinelor de lucru;

- Asamblarea profilelor de aluminiu în rame fixe, fixarea garniturilor izolatoare;

- Instalarea încuietorilor și a sistemelor de siguranță;

- Verificarea calității produselor și remedierea defectelor;

- În calitate de muncitor producție, veți raporta către șeful de echipă;

- Posibilitate de promovare înfuncția de operator mașini/ operator CNC.

Ofertă și beneficii:

- Contract de muncă belgian, pe perioadă determinată, cu posibilitate de prelungire;

- Program de lucru de 38 de ore/ săptămână, în 2 schimburi;

- Posibilitate de ore suplimentare;

- Salariu de la 14,05 Euro brut/ oră, în funcție de experiență și tichete de masă;

- Cazare asigurată contra-cost (55 - 75 Euro/ săptămână, în funcție de cazare);

- Suport din partea coordonatorului de echipă.