Agent de Vanzari - Call Center - Bucuresti

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Cerinte

Candidatul potrivit:

- Absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat

-Persoana carismatica si persuasiva cu bune abilitati de comunicare

-Experienta profesionala pe o pozitie similara in vanzari/call center de minim un an.

-Cunostinte de baza operare PC

-Abilitatile de relationare, organizare si prioritizare a sarcinilor, precum si atentia la detalii fac parte din bagajul candidatului

Responsabilitati / Realizari

-Contactarea telefonica a clientilor

-Identificarea si dezvoltarea unor noi relatii cu potentiali clienti pentru dezvoltarea portofoliului

-Negocierea, pregatirea si prezentarea ofertei catre client

-Introducerea comenzilor in sistemul informatic

-Intretinerea si updatarea bazei de date existente

-Indeplinirea planurilor de vanzari si profit ale companiei

Alte informatii

Beneficii

-Pachet salarial motivant , salariu net plus bonusuri lunare acordate in functie de indeplinirea targeturilor

-Tichete de masa in valoare de 30 RON/ZI

-Asigurare medicala in reteaua de clinici private Regina Maria

-Posibilitatea de promovare in cadrul departamentului de vanzari