Muncitor necalificat cu experienta in domeniul constructiilor/​ instala

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Piatra Neamt

Tip job: FullTime

Descrierea jobului:

- se ocupa de intretinerea cladirilor firmei (depozite centrale, depozite zonale, sedii firma, puncte de lucru);

- se implica in executarea diverselor lucrari specifice din domeniul constructiilor, instalatiilor si a amenajarilor interioare.

Candidatul ideal trebuie sa dea dovada de:

- seriozitate, corectitudine, acuratete, implicare, perseverenta; organizare, disponibilitate de a munci;

- spirit de echipa;

- experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Beneficii Oferite:

- mediu de lucru placut;

- colaborare cu o echipa profesionista;

- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Locul de munca este la punctele de lucru Dinamic 92 din Savinesti si Piatra Neamt.

Programul de lucru este L-V: 08.30-17.00 cu pauza de masa de jumatate de ora inclusa.

Transportul angajatilor din Piatra Neamt la Savinesti este asigurat cu masinile societatii.

Contractul de munca se semneaza pe perioada nedeterminata.