Sculer Matriter

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3000 până la 3500 LEI pe lună

CTP INDUSTRY SERVICES SRL
Locație: Ploiesti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

  • Liceu sau scoala profesionala specializare mecanica.
  • Experienta anterioara in lucrul cu matrite si echipamente reprezinta un avantaj
  • Abilități tehnice în mecanică
  • De preferat experienta de lucru in spumare si termoformare;
  • Persoană deschisa si dornica sa invete lucruri noi.
  • Experienta minim 6 luni

Descrierea jobului

  • Verificarea matritelor pentru spumare/ termoformare/ dulapi si usi/ masini de injectie, pentru probleme in timpul productiei de test.
  • Identificarea cauzei principale pentru problemele din spumare si termoformare.
  • Urmarirea starii matritei la primire si dupa reparare.
  • Analizarea si propunerea pentru imbunatatirea calitatii si productivitatii matritelor.
  • Urmarirea testelor matritelor noi
  • Analiza cauzei principale și rezolvarea problemelor

Beneficii

  • Contract: perioada nedeterminata, 90 zile perioada de proba
  • Tichete de masa in valoare de 30 lei pentru fiecare zi lucrata
  • Al 13-lea salariu
  • Bonus lunar de performanta acordat in functie de realizarea obiectivelor de cantitate, calitate si performanta individuala
  • Abonament medical Sanopass
  • Transport asigurat de companie
  • Alte beneficii in functie de procedurile companiei