Antrenor Personal

Companie verificată
Aplica rapid

Media netă estimată pe baza celor 132 de salarii introduse în Salario: 3000 RON/Luna

PRO CRINICFIT SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: PartTime

Cerințe

Cautam antrenor cu experienta in domeniu, care sa vrea sa progreseze din toate punctele de vedere, cu o personalitate placuta si dorinta de a ajuta membrii HUMAN Fitness :)

Experienta și/sau studiile în kinetoterapie constituie avantaj, dar nu este obligatorie, de asemenea și limbile străine

Condiții

Antrenorul are rolul de a antrena si nu de a vinde abonamente, la noi vei avea direct programarile in calendar, fara a avea treaba cu partea administrativa (vanzari abonamente, programari, planuri nutritionale etc)

De asemenea vei fi sprijinit in programele de antrenament, de o echipa intreaga formata din coordonator echipa, kinetoterapeut, preparator fizic, formator anzrenori, antrenori experimentati (se lucreaza in echipa)

SRL sau PFA (orice formă juridică eligibila pentru colaborare)

Responsabilități

Căutăm ANTRENOR part time (avem nevoie și duminica acum) colaborare avantajoasă, se oferă șansa de a fi doar antrenor (nu agent vânzări, marketing, căutare clienti și vanzare abonamente etc.)

Se vor testa cunostintele de biomecanica si de antrenorat

Partea financiară se negociază în funcție de cunoștințele în domeniu si de experiență (minim 1 an sau practicare sport minim 5 ani).

Suna sau scrie pe Whatsapp, la numarul de tel afisat pentru a programa testarea teoretica si practica.

Te așteptăm cu drag :)