Operator gestionare si ambalare colet

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 3000 LEI pe lună

CRAFT FOR JOY SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Cautam persoana cu initiativa, responsabila, atenta, cu experienta sau care sa aiba abilitati de invatare rapida.

Domeniu activitate - Magazin online

Cerinte:

atentie la detalii

persoana organizata si responsabila

abilitati de comunicare

rezistent / rezistenta la stres

cunostinte operare PC

dorinta de invatare si asimilare de noi cunostinte

Responsabilitati :

Preluarea produselor, numararea si organizarea acestora in depozit;

ambalarea in mod corespunzator a coletelor

verificarea produselor ambalate

participarea obligatorie la inventar o data pe luna

mentinerea curateniei in depozitele societatii / parti comune

pregatirea si emiterea documentelor pentru curier

pregatirea tuturor comenzilor

ambalarea coletelor fara erori livrate catre clienti

Ce oferim:

program de lucru: L- V: 9.00- 17.00

angajare pe termen lung

salariu atractiv

suportul necesar intr-un mediu de lucru deschis si prietenos.

Studii studii medii

Punct de lucru zona Orhideea Gardens, sector 6