Reprezentant Distributie si Proiecte - SIBIU/​ALBA

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Sibiu

Tip job: FullTime

Cerinte

Candidatul potrivit:

Studii superioare tehnice

Persoana carismatica si persuasiva cu bune abilitati de comunicare la nivel managerial

Spirit antreprenorial

O buna cunoastere a zonei de activitate (furnizori, clienti,route to market.etc)

Experienta in vanzari directe reprezinta un avantaj

Experienta in vanzarea de produse de instalatii reprezinta un avantaj

Cunostinte de operare PC, cunoasterea pachetului Microsoft Office nivel mediu

Abilitatile de relationare, organizare si prioritizare a sarcinilor, precum si atentia la

detalii fac parte din bagajul candidatului

Permis de conducere cat. B

Disponibilitate de deplasare pe zona alocata, respectiv Timisoara

Responsabilitati / Realizari

Mentinerea relatiilor cu portofoliul de clienti deja existent

Identificarea si dezvoltarea unor noi relatii cu potentiali clienti pentru cresterea

portofoliului

Negocierea, pregatirea si prezentarea ofertei catre clienti

Indeplinirea planurilor de vanzari si profit ale companiei

Monitorizarea concurentei

Participarea activa la promovarea imaginii companiei

Alte informatii

Pachet salarial competitiv (salariu fix plus bonusuri / comisioane)

Tichete de masa in valoare de 30 RON/ZI

Posibilitatea de dezvoltare profesioanala in cadrul companiei

Masina de serviciu, laptop si telefon mobil asigurate de companie