Farmacist/​Asistent Farmacie

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime, PartTime

Candidatul ideal

  Seriozitate și dorința de implicare

  Studii de specialitate

  Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu

  Bune abilități de comunicare

  Amabilitate și empatie față de pacienți

  Integritate și etică profesională

  Descrierea jobului

Responsabilități

  Consilierea pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor

   Eliberarea medicamentelor pe bază de prescripție medicală; OTC-uri si Suplimente Alimentare

   Participarea la verificarea, monitorizarea si gestiunea stocurilor

Beneficii

Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța

Echitate, corectitudine, stabilitate și respect.

Farmacia are program 8-20, se lucreaza in doua ture, 7 ore pe zi

pentru week-end

Sambata 8-14 la doua saptamani

Duminica este libera, farmacia nu are program lucru!

Fara target de vanzari

Fara Vanzare asociata sau politica de Marketing

Ne dorim sa crestem respectul pentru aceasta profesie, din acest motiv nu ingradim capacitatea dumneavoastra. intelectuala si profesionalismul!

Mult succes!