Operator salubrizare

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 3000 LEI pe lună

Clarismart Consulting
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Descrierea ofertei

Clarismart Consulting angajeaza operatori salubrizare in Timisoara.

Cerinte

-persoana onesta si harnica

-dorinta de a munci

Beneficii:

- salariu fix

- tichete de masa

-prima lunara

- prima de concediu

- prime de Sarbatori

-ore suplimentare platite dublu

-asigurare medicala

-al 13-lea salariu

Responsabilități:

- Executa lucrari de incarcare reziduuri menajere si industriale din recipientii in care acestea sunt depozitate in autovehicul

- Executa lucrari de incarcare recipienti colectare duala - peturi, plastic, hartie, carton, etc.

- Executa lucrari de incarcare a utilajelor cu materiale diverse in cazul curateniei de primavara si curateniei de toamna.

- Executa lucrari de igienizare (spalare) a autovehicolelor societatii

- Efectueaza curatenia la locul unde a stationat autovehiculul, dupa terminarea operatiei de golire a recipientilor.

Persoanele interesate sunt rugate sa apeleze nr. de telefon afisat.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.