Comisioner

Companie verificată
Aplica rapid
Estimare   2900 RON/Luna
Locație: Brasov

Tip job: FullTime

Cerințe

Experiență anterioară pe o poziție de bellman/valet nu este obligatorie, insă reprezintă un avantaj;

Permis de conducere obținut de minimum 2 ani;

Angajamentul de a oferi servicii excepționale clienților, cu o pasiune pentru industria ospitalității;

Abilitatea de a găsi soluții creative cu capacități dovedite de rezolvare a problemelor, oferind sprijin acolo unde este necesar

Integritate personală, cu capacitatea de a lucra într-un mediu care solicită excelență, timp și energie

Limba engleza - fluent

Beneficii

Salariu atractiv

Tichete de masă

Asigurare medicala

Rate preferentiale de angajat in toate hotelurile Radisson Hotel Group

Bonusuri de performanță

Mediu de lucru dinamic

Traininguri adaptate la nevoile individuale

Suport in dezvoltarea profesionala si personala

Responsabilitati Principale

Transportul bagajelor în cameră;

Parcarea mașinilor oaspeților;

Soluționarea rapidă a solicitărilor oaspeților și întâmpinarea nevoilor acestora;

Raportarea și transmiterea informațiilor relevante din timpul turei de lucru către șeful de department și ceilalți colegi;

Menținerea relațiilor de lucru cu celelalte departamente din hotel;

Comunicare continuă cu colegii de department;