Agent de vanzari

Companie verificată
Aplica rapid

Media netă estimată pe baza celor 19539 de salarii introduse în Salario: 2700 RON/Luna

SC GEPECO CARS SRL
Locație: Resita

Tip job: FullTime

Firma de distributie piese auto angajeaza Gestionar Depozit piese auto in Resita si Caransebes

Responsabilitati:

Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a produselor primite de la depozitul central;

Semnaleaza orice neconformitate aparuta din punct de vedere calitativ si cantitativ;

Identifica piesele si creaza oferte catre clienti; Pregateste si factureaza comenzile catre clienti;

Participa la inventarierea partiala/anuala a stocului de marfa din depozit.

Cerinte:

experienta in domeniu (firme de distributie, depozite en-gros, hypermarketuri) - reprezinta un avantaj;

experienta in utilizarea computerului si lucrul cu scannerul; studii medii;

capacitate de analiza si planificare; productivitate in munca si capacitate de finalizare a taskurilor

Beneficii: contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata; tichete de masa; bonusuri in functie de performanta

Daca sunteti interesat sa faceti parte din echipa noastra va rugam sa aplicati si veti fi contactat in vederea unui interviu.