Tehnician Calitate Bacau - cunostinte desen tehnic

Companie verificată
Aplica rapid
Formel D Romania SRL
Locație: Bacau

Tip job: FullTime

Formel D Romania, furnizor de servicii in industria automotive, angajeaza Tehnicieni Calitate pentru Bacau.

Cerinte:

- Cunostinte solide de interpretare/citire a desenului tehnic industrial (citire desene, schite, dimensiuni geometrice, tolerante);

- Cunoasterea practica a modului de efectuare a controalelor utilizand subler, micrometru, calibre, dispozitive de control, etc.

Responsabilitati:

-  Citeste si interpreteaza desene tehnice si utilizeaza instrumentele de masura(subler digital, micrometru, ceas comparator, etc). -  Efectueaza masuratori pe piese din metal;

Beneficii:

-Salariu fix, plus tichete de masa;

-Contract de munca pe perioada nedeterminata;

-Spor de noapte/weekend/ore suplimentare;

-Abonament de sanatate la clinica privata Regina Maria;

-Prime de Paste si de Craciun;

-Transport decontat;

-Training platit, asigurat in fabrica.

Daca esti interesat de aceasta oportunitate, trimite-ne datele tale de contact!