Operator productie

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2800 până la 3000 LEI pe lună

Locație: Ghimbav

Tip job: FullTime

Workforce angajează operatori CNC calificați și necalificați in BRASOV pentru un partener internaţional în industria automobilistică, lider pe piaţă în proiectarea, dezvoltarea și producția de soluții inovatoare pentru transmisii, motoare, grupuri motopropulsoare, aplicații speciale și piulițe de siguranță.

Cerințe:

  • Liceu industrial sau scoală profesională de profil tehnic;
  • Experiență pe post - minim 1 an (avantaj)
  • Cunoștințe minime de calcul matematic, desen tehnic, control calitate (avantaj);
  • Cursuri de calificare (avantaj);
  • Cunoștințe de operare PC

Responsabilități:

  • Prelucrarea de piese conform documentaţiei tehnice;
  • Alimentarea si supravegherea corespunzătoare a masinilor de prelucrare;
  • Controlul vizual al pieselor prelucrate si verificarea din punct de vedere tehnic calitativ cu ajutorul instrumentelor de verificare;
  • Executarea anumitor operaţii simple de reglaj, corecţii în program.

Beneficii:

  • Program de lucru: 3 schimburi
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masă - 20 lei;
  • Spor de noapte;
  • Transport asigurat: Sacele, Brasov, Codlea, Vulcan, Zarnesti;
  • Stagiu de preagătire profesională în Germania.