Tamplar mobilier (fabrica) - Olanda

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 2200 EURO pe lună

Locație: Olanda

Tip job: FullTime

Angajăm Tâmplari pentru producție de corpuri de mobilier și subansamble din lemn în Olanda.

Producție de mobilier din lemn în fabrică.

Job stabil, contract pe termen lung.

Descrierea postului:

- salariul între 12,50 - 13,50 Euro net/oră (2000 - 2200 Euro net/ lună);

- program de lucru full time;

- cazarea și transportul în Olanda asigurat (gratuit);

- job stabil cu contract pe termen lung;

- angajarea cu contract individual de muncă, detașare cu formularul A1;

- plata salariilor este garantată prin norma olandeză NEN;

- asigurare medicală în România și în Olanda;

- nu se percep taxe de angajare.

Cerințele postului:

- studii de specialitate absolvite;

- diplomă de calificare ca tâmplar;

- 5+ ani experiență practică în domeniul tâmplăriei;

- cunoștințe de interpretare a unui plan tehnic (avantaj);

- limba engleză la nivel mediu/ avansat (obligatoriu);

- permis de conducere cat. B (obligatoriu);

- persoană autonomă și responsabilă.

Responsabilitățile postului:

- executarea operațiunilor de debitare, căntuire și finisare;

- producția de corpuri de mobilier și subansamble din lemn în fabrică;

- montarea și ajustarea corpurilor de mobilier;

- se lucrează în echipă cu colegi olandezi.