Operator in industria petrochimica

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 4000 până la 5000 LEI pe lună

Locație: Ploiesti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

- Munca in echipa;

- Comunicare in echipa;

- Studii: Scoala profesionala sau minim 10 clase;

- Experienta de lucru in industria petrochimica constituie avantaj, insa nu este necesara;

- Seriozitate si punctualitate la locul de munca;

- Disponibilitate pentru munca in tara si in strainatate;

- Constituie avantaj - posibilitatea de comunicare in limba engleza, nivel incepator sau mediu;

Descrierea jobului

- Executia de lucrari specifice in rafinarii, combinate chimice;

- Lucrul la inaltime si in spatii inchise;

- Respectarea sarcinilor de lucru primite de la seful de echipa sau managerul de proiect;

- Deplasari frecvente in tara si strainatate;

- Disponibilitate la un program de lucru in doua schimburi (tura de 12 ore);

Beneficii:

- Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;

- Calificare la locul de munca;

- Salariu motivant, conform experientei si calificarilor;

- Primirea de sporuri si bonusuri atractive, inclusiv pentru munca in strainatate;

- Asigurare medicala privata pentru angajat si un apartinator

- Posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul companiei

-Decont de transport

-Diurna zilnica pentru deplasari