Electrician instalatii industriale

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Turda

Tip job: FullTime

Descrierea postului:

Colegii nostri beneficiaza de:

  • Transport gratuit asigurat din Turda, Campia Turzii, Badeni, Moldovenesti, Cheia, Mihai Viteazu, Copaceni, Sandulesti, Bogata
  • Tichete de masa (25 lei/zi)
  • Primă anuală, primă prezentă, prime sărbători
  • Spor de noapte, spor de continuitate, ore suplimentare platite dublu;

Cerințele postului:

  • Calificare electrician sau electromecanic (scoala profesionala sau liceu);
  • Cunostinte de specialitate in domeniul construcției de instalatii electrice, mentenantei componentelor electrice ale utilajelor
  • Autorizare ANRE (constituie avantaj)
  • Cunostinte elementare de mecanica, pneumatica, hidraulica - constituie avantaj
  • Disponibilitate de lucru in program de 12/24, 12/48.

Responsabilitățile postului:

  • Executa lucrarile de intretinere si reparatii la instalatii electrice, precum si la componentele electrice ale echipamentelor de lucru din companie
  • Executa lucrarile de constructie de instalatii electrice,
  • Propune soluțiile de rezolvare si intocmeste necesarul de material