Montator acoperișuri (Norvegia),​ 235 NOK brut/​oră

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 16 EURO pe oră

Silverhand.ro
Locație: Norvegia

Tip job: FullTime

Vei beneficia de:

un salariu de 235 NOK brut / oră;

cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;

bilet de avion plătit de companie retras ulterior din salariu;

contract de muncă încheiat direct cu angajatorul norvegian pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);

contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;

dreptul la concediu;

un bonus de min. 30 pentru orele suplimentare;

traducerea actelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;

îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, în caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Atribuțiile postului:

curățarea și protejarea elementelor componente ale lucrării, utilizând materiale specifice;

executarea lucrărilor de acoperire a construcțiilor cu table metalice, materiale sintetice, țigle sau alte materiale;

pregătirea suprafeței de acoperire în funcție de fiecare material ce urmează a fi aplicat;

alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză - la nivel conversațional;

experiență în domeniu;

permis de conducere categoria B;

seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

Vrei un job?

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!