Operator productie (armare-lipire)

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Turda

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Colegii noștri beneficiază de:

-       Tichete de masa (25 lei/zi)

-       Transport gratuit asigurat din Turda, Campia Turzii, Badeni, Moldovenesti, Cheia, Mihai Viteazu, Copaceni, Sandulesti, Bogata

-       Primă anuală, primă prezentă, prime sărbători

-       Spor de noapte, ore suplimentare platite dublu

Cerințele postului

-       Studii 10 clase, profil tehnic;

-       Cunostinte minime de citire desen tehnic

-       Cunostinte elementare de mecanica si utilizare instrumente de masura (rigla,subler)

-       Indemanare, atentie la detalii, disciplina

Responsabilitățile postului

-       Realizarea operatiilor de lipire, cimentare si armare a izolatorilor ceramici

-       Verificarea starii suprafetelor dupa armare si corectarea acestora

-       Asigurarea transportului izolatorilor cu transpaleta intre zonele de depozitare si statiile de lucru