RESPONSABIL TEHNIC – Spital 22 paturi

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Candidatul ideal:

- Experiență similara în domeniul medical, minim 2 ani;

- Foarte bune cunoștințe de utilizare PC (MS Office);

- Abilități deosebite de comunicare și negociere;

- Gândire analitică, orientare spre rezultate, organizare;

-Studii Tehnice

Descrierea jobului:

Activitati principale:

- Verifica starea tehnica a echipamentului medical si raspunde de functionarea optima a acestuia prin intermediul firmelor specializate pe care le coordoneaza;

- Colaboreaza cu societati comerciale specializate in activitati de intretinere si reparatii urmarind eficienta si finalitatea acestora, informand angajatorul asupra neconformitatilor pe acest fond;

-Previne aparitia defectiunilor conform fiselor de intretinere periodica a echipamentelor medicale;

- Asigura functionarea echipamentelor medicale prin periodicitatea organizarii procedurilor de service si intretinere;

-Analizeaza operativ accidentele tehnice aparute, stabileste cauzele/efectele, raspunderile si masurile necesare remedierilor si asigura remedierea acestora in timp util pentru a nu fi afectata activitatea societatii.

Programul de lucru: full time

Oferta salariala atractiva, negociabila in functie de experienta

Locatie: Str. Cosminului nr. 13, sect. 2, Bucuresti.