Operator Productie - 3100 RON brut

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 1750 până la 1751 LEI pe lună

Locație: Ploiesti

Tip job: FullTime

Descrierea postului:

ERPA HR angajeaza Operator Producție / Montator Subansamble pentru partenerul nostru, o companie multinationala, producatoare de componente si subansamble pentru industria auto.

Experienta nu este obligatorie.

Cerințele postului:

Locatie: Parcul Industrial Ploiesti.

Lucrul in 3 schimburi, de Luni pana Vineri.

Responsabilitățile postului:

- Asamblarea de componente sau subansamble auto;

- Respectarea si urmarirea proceselor de lucru;

- Utilizarea echipamentelor conform specificatiilor si instrucțiunilor de lucru.

- Respecta regulile de ambalare, manipulare si stocaj;

BENEFICII:

- 1750 RON net

- Tichete de masa 630 RON / luna (30 lei/zi)

- 410 lei bonus Paste/Craciun;

- program de lucru: 8 ore/zi, L-V, 3 schimburi;

- posibilitati de promovare pe alte posturi

Transport asigurat din:

- Ploiesti - Parcul Industrial

- Parepa - Colceag - Inotesti - Loloiasca -Valea Calugareasca - Bucov - Tantareni - Ploiestori -Blejoi

- Plopeni Sat - Plopeni Autogara - Gageni

- Filipestii de Padure - Ditesti - Margineni - Olari - Vladeni - Darmanesti

- Coslegi - Darvari - Pantazi - Moara Noua - Berceni

- Sirna - Varnita - Tinosu -Targsor - Popesti - Strejnic

- Apostolache - Podenii Noi - Baltesti - Gornet - Magurele - Lipanesti - Boldesti Scaeni - Blejoi

- Magureni - Calinesti - Filipestii de Targ - Bratasanca - Stoenesti

- Finta Primarie - Bechinesti - Frasinu - Postarnacu - Cocorasti Colt - Manesti - Zalhanaua - Buftea