Consultant vanzari magazin Vodafone

Companie verificată
Aplica rapid
Manpower
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Cautam consultanti vanzari pentru magazin Vodafone in Bucuresti, zona Victoriei si Berceni.

Daca indeplinesti cerintele de mai jos, astept sa ne cunoastem.

- Foarte bune abilitati de comunicare interpersonala;

- Bune abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel, E-mail;

- Atitudine pozitiva si orientata catre client;

- Cunostinte generale despre GSM si Internet;

- Bune abilitati si cunostinte de vanzare;

- Atitudine proactiva;

- Responsabilitate personala;

- Orientare catre rezultate.

Descrierea jobului

- Prezinta, vinde si creste valoarea vanzarilor produselor si serviciilor Vodafone catre clientii potentiali si existenti cu scopul de a atinge targetul de vanzari al magazinului;

- Asigura acuratetea inregistrarii datelor clientilor in bazele de date;

- Ofera informatii intr-o maniera eficienta si politicoasa catre clientii potentiali si catre clientii deja existenti ai firmei despre produse si servicii;

- Mentine imaginea companiei si respecta standardele ei, livrand servicii de o inalta calitate si profesionalism;

- Pregateste rapoarte zilnice despre vanzarile si activarile zilnice;

- Este in permanenta la curent cu informatiile sau serviciile nou aparute.

Beneficii:

- Bonusuri din vanzari;

- Tichete masa;

- Mediu de lucru dinamic;

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere internaționale.