Specialist Achizitii Clinica Medicala

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Candidatul ideal:

- Studii superioare finalizate;

- Experiență similara în domeniul medical, minim 2 ani;

- Foarte bune cunoștințe de utilizare PC (MS Office);

- Abilități deosebite de comunicare și negociere;

- Gândire analitică, orientare spre rezultate;

- Perseverenta și organizare.

Descrierea jobului:

Activitati principale:

- Identificarea, evaluarea și selectarea potențialilor furnizori;

- Negocierea contractelor de furnizare;

- Gestionarea eficientă a stocurilor;

- Expedierea și urmărirea comenzilor de aprovizionare până la recepția finală.

Sarcini/Responsabilitati

- Identifică noi furnizori de produse în scopul lărgirii portofoliului;

- Menține și dezvoltă relația cu furnizorii tradiționali ai societatii;

- Menține si dezvoltă relații optime cu toți furnizorii și potențialii furniori, pentru rezolvarea în timp util și în bune condiții a problemelor uzuale și a situațiilor critice;

-Analizeaza si evalueaza periodic serviciile oferite de furnizori din punct de vedere calitate, preţ, condiţii financiare;

- Prospectează în permanență piața de profil;

- Evaluează și selectează potențiali furnizori;

Beneficii:

- Contract individual de munca pe durata nedeterminta;

- Salariu atractiv;

- Tichete masa;

- Echipa tanara.