Microsoft Dynamics CRM Developer /​ Consultant

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 800 până la 5000 EURO pe lună

Locație: Remote

Tip job: FullTime

Daca esti una din acele persoane serioase, cu simt de raspundere, care nu asteapta sa sa intample lucrurile, ci face tot posibilul ca lumea sa se invarta in directia pe care o vrea, care are incredere deplina in capacitatile sale, atunci esti persoana potrivita pentru noi!

Descrierea postului:

Ar fi minunat dacă ne-ai putea sprijini cu următoarele cunoștințe:

  • Consultanta in Microsoft Dynamics CRM
  • Programare (CSharp, JavaScript) și/sau customizarea aplicațiilor in Microsoft Dynamics 365 (CRM) și/sau Microsoft Power Platform
  • Demonstrați spirit de echipă și angajament în echipă pentru a vă atinge obiectivele proprii, dar si cele ale companiei. "Sharing is caring", menținerea "bazei de cunoștințe" comune și extinderea celor proaspat invatate.
  • Recunoașteti oportunitățiile pe care compania noastră le aduce cu ea. În acest scop, team building-ul și de seminariile de formare continuă sunt obligatorii. Prin relaxare și distracție, ne vom regăsi în echipă și ne vom motiva prin dezvoltare ulterioară. La noi, accentul este pus pe angajat, nu pe rol. Vrem să profităm de toate măsurile de sprijin care au sens, astfel încât să puteți obține satisfacție și productivitate.
  • Creați, documentați și îmbunătățiți în mod activ concepte și procese.

Cerințele postului:

  • Diplomă în Informatică, Calculatoare, Economie sau cursuri de studiu comparabile
  • Cunoștințe foarte bune de customizare in Microsoft Dynamics 365 / Microsoft Power Platform
  • Cunoștințe foarte bune de dezvoltare în backend (CSharp) și frontend (TypeScript, JavaScript, HTML)
  • Minim 3 ani de experiență în consultanță sau asistență pentru module apartinand Microsoft Dynamics 365
  • Cunostinte de vanzari, marketing si servicii
  • Cunostinte in Requirements Engineering
  • Cunoștințe de bază privind metodologiilor Agile
  • Certificările MS Dynamics 365 (CRM) / Power Platform reprezintă un avantaj
  • Sa fie deschis la deplasari la sediile clientilor in Germania, cand e cazul
  • Germană și engleză

Descrierea noastra:

  • Satisfacția ta este importantă pentru noi, iar succesului îți aparține ție, ideilor tale inovatoare și angajamentului tău.
  • Work-Life-Balance - Echilibrul dintre viața profesională și cea privată este foarte important pentru noi. Prețuim și motivăm angajații să se bucure de timpul lor liber. De aceea, beneficiezi de posibilitatea unor oferte individuale de home office.
  • Lucrăm într-un mediu familial, iar punctele noastre forte și punctele slabe ne ajută să creștem împreună.
  • Ne sprijinim în mod regulat angajații în educația și formarea lor și oferim oportunități de a câștiga experiență practică prin diferite structuri de învățare și un mentor personal.
  • Vă oferim un mediu de lucru atractiv, informații și căi de luare a deciziilor scurte .
  • Cooperarea este baza succesului nostru. De aceea, promovăm împreună și bunastarea angajaților noștri, printre altele prin activități comune, cum ar fi petreceri de vară sau de Crăciun, dar si evenimente sportive