Mecanic intretinere si reparatii utilaje

Companie verificată
Aplica rapid
Locație: Cristian

Tip job: FullTime

Workforce recruteaza pentru unul dintre partenerii sai, o firma de productie din Cristian.

Cerinte:

Absolvent minim scoala profesionala;

Calificare in meseria de electrician,

Calificare de mecanic; electromecanic avantaj;

Experienta pe un post similar de minim 2 ani;

Disponibilitate de lucru in 3 schimburi

Cunostinte de pneumatica;

Operare PC; capacitate de organizare;

Abilitati de comunicare si interrelationare;

Persoana responsabila, adaptabila

Responsabilitati:

Verificarea functionalitatii echipamentelor / utilajelor;

Utilizarea documentatiei aferente echipamentelor / utilajelor;

Efectuarea masuratorilor mecanice de precizie;

Asamblarea, instalarea, conectarea si testarea echipamentelor noi receptionate;

Monitorizarea permanenta a echipamentelor / utilajelor si pastrarea evidentei acestora;

Analizarea defectiunilor depistate, raportarea catre superior si propunerea de solutii pentru remedierea acestora;

Remedierea defectiunilor, montarea / demontarea utilajelor , inlocuirea de piese, curatarea , gresarea si intretinerea utilajelor;

Beneficii:

Contract pe durată nedeterminată;

Tichete de masă 20 RON/tichet;

Bonus lunar productie 200 RON net;

Bonus trimestrial productie 375 RON net;

Spor de noapte 25;

Ore suplimentare platite 200 ;

Tichete cadou Craciun Pasti Vacanta 2500 ron net total;

Spor de fidelitate 2 in fiecare an;

Abonament medical;

Cantina subventionata 5 RON/zi;

Acces la programe sportive