Vanzatoare

Companie verificată
Aplica rapid

Media netă estimată pe baza celor 1519 de salarii introduse în Salario: 2000 RON/Luna

SC Pambac
Locație: Bacau

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Receptioneaza marfurile (cantitativ, calitativ, documente de insotire, etichetare, calcul pret conform listelor)

Depoziteaza si manipuleaza marfurilor conform normelor specifice produselor aprovizionate si le expune conform regulilor interne in vederea vanzarii (termen de garantie, termen de valabilitate, tip de produs, expunere in spatii frigorifice, rafturi etc)

Incaseaza contravaloarea produselor vandute si gestioneaza valorile rezultate (gestiune comuna)

Desfasoara activitati de igienizare conform procedurilor.

Cerințele postului

Studii medii

Experienta in vanzari produse alimentare constituie un avantaj

Adaptabilitatea de a lucra in echipa ( gestiune colectiva)

Responsabilitățile postului

Receptioneaza, depoziteaza, comercializeaza si promoveaza marfurile din magazin conform procedurilor interne si a legislatiei in vigoare.