Operator CNC freza

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3000 până la 4500 LEI pe lună

Locație: Codlea

Tip job: FullTime

Workforce angajează operator CNC freză  pentru o companie din Codlea specializată în prelucrări mcanice de înaltă precizie

Cerinte:

  • Experiență CNC minim 1-2 ani, de preferință lucru cu serii mici și unicate;
  • Experienta in prelucrari pe masini in 5 axe este un avantaj
  • Cunostinte de citire si interpretare desen tehnic
  • Dorinta de dezvoltare continua
  • Responsabilitate și dorința de a învăța
  • Disponibilitate pentru lucrul în 3 schimburi egale;

Responsabilitati:

  • Prelucrare piese conform documentație tehnică;
  • Încarcăre program/corecții minore;
  • Încărcare și verificare scule așchietoare;
  • Verificare calitativă piese - șubler/calibre/micrometru;
  • Completare documentație de producție.

Program de lucru: 3 schimburi

Beneficii:

  • Salariul avantajos
  • Spor de noapte
  • Bonus comportament adecvat depinde
  • de grila
  • Tichete de masă: 20 lei zi/lucrată
  • Bonus conform CCM 1750 lei/an (Paște, Crăciun,
  • Vacanță)
  • Abonament medical Regina Maria
  • Abonament sportiv 7Card;
  • Zile de concediu proportional cu vechimea in munca;
  • Decontare combustibil relativ la numărul de km.