Operator PC

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 3500 LEI pe lună

Felina Media
Locație: Constanta

Tip job: FullTime, PartTime

Angajam operator PC pentru centru copiere/foto si vanzare papetarie, full time sau part time.

Cerințele postului

- Studenti

- Absolventi de studii medii / superioare

- Orientat spre calitate și detalii;

- Orientare către client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;

- Persoană activă, cu inițiativă, creativă, rezistentă la lucrul în condiții de stres, capabilă să respecte termenele de finalizare a unui proiect

-Cunostinte minime PC Word; Corel Draw sau Photoshop prezinta un avantaj precum si cea in procesele de printare, scanare reprezinta un AVANTAJ.

Postul presupune activități de printare, copiere și finisare documente, pregătire de machete, personalizarea diverselor obiecte. Activitatea este una mixtă, presupune atât muncă la calculator cât și lucrul cu diverse echipamente și aparate (scanere, printere, prese termice, mașini de îndosariat, copiatoare, cutter-plotter, etc)

Responsabilități:

- Operare Calculator

- Operarea utilajelor de producție (copiatoare / printere)

- Atribuții generale de front office (primire / servire clienți )

- Efectuare Copii tip Xerox

- Efectuare Printare din PC

- Scanare

- Trimitere Email

-Transmitere FAX

Beneficii

- Program flexibil

- Salariu atractiv

- Bonusuri în funcție de rezultate

Va rugam sa trimiteti un CV actualizat si va vom invita la un interviu unde vom discuta absolut toate detaliile.