Tamplar naval - Olanda

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 2200 EURO pe lună

Locație: Olanda

Tip job: FullTime

Angajăm Tâmplari navali care să lucreze la construcții/restaurare yachturi și vase de croazieră în Olanda.

Descrierea postului:

- salariu de 12,50 - 13,50 Euro net/ oră/ experiență (2000 - 2200 Euro net/ lună);

- job full time, ore suplimentare plătite;

- cazarea și transportul intern în Olanda gratuit;

- job stabil, contract pe termen lung;

- contract românesc, detașare cu formularul A1;

- plata salariilor este garantată prin norma olandeză NEN;

- asigurare medicală în România și în Olanda;

- echipament de lucru;

- training VCA;

- nu se percepe nicio taxă de angajare.

Cerințele postului:

- minim 4 ani experiență în domeniu;

- limba engleză, nivel mediu (obligatoriu);

- permis de conducere cat. B (avantaj).

Responsabilitățile postului:

TÂMPLAR naval:

- producția de corpuri de mobilier și subansamble din lemn masiv în fabrică;

- montarea și ajustarea de mobilier pe nave de pasageri, vase de croazieră și yachturi;

- lucrări de modernizare, întreținere și ajustare cabine;

montaj de mobilier pe structură metalică.

TÂMPLAR, punți de teak:

- executarea șabloanelor pentru punțile navelor;

- asamblarea și amplasarea plăcilor de tek;

- lucrările pot fi în atelier sau pe navă.