Tehnician Asamblare Module electronice (Olanda),​ 3500 EUR brut

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3500 EURO pe lună

Silverhand.ro
Locație: Olanda

Tip job: FullTime

Vei beneficia de:

un salariu de până la 3500 EUR brut / lună;

contract de început pe durată de un an;

25 de zile de concediu + 13 zile suplimentare;

bonus de vacanță de 8,33;

indemnizație de transport 0,19 EUR/km;

bonus de schimb de tură de 15;

oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică cu experiență;

suport în găsirea unei cazări;

training-uri/cursuri de dezvoltare profesională;

posibilitate de avansare;

program de lucru în două ture: Luni - Vineri 6:00-14:50; Luni - Joi 14:40-00:00 Vineri 14:40-21:30;

contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez;

contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;

posibilitate de a primi un avans după 40 ore lucrate;

dreptul la concediu;

un bonus de min. 25 pentru orele suplimentare;

traducerea actelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;

îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, în caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Atribuțiile postului:

asamblare componente electronice și mecanice;

finisare și cablare sisteme de control în industria high-tech;

capacitatea de a citi și interpreta desene electrice;

alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză - la nivel conversațional;

experiență în domeniu;

calificare într-unul din domeniile: Electronică, Mecatronică sau Inginerie Mecanică;

disponibilitate de lucru în sistem full time;

disponibiltate de relocare în Olanda pentru o perioadă de min. 2 ani;

permis de conducere categoria B;

familiaritate cu componente electrice;

motivație și pasiune pentru tehnologie;

seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

Vrei un job?

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!