Mecanic mentenanta

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2750 până la 3150 LEI pe lună

Locație: Ghimbav

Tip job: FullTime

Workforce recruteaza pentru unul dintre partenerii sai, o firma de productie din Ghimbav.

Cerinte:

- Studii tehnice;

- Calificare de mecanic;

- Experienta pe un post similar;

- Disponibilitate de lucru in 3 schimburi

Responsabilitati:

- Verificarea functionalitatii echipamentelor / utilajelor;

- Utilizarea documentatiei aferente echipamentelor / utilajelor;

- Efectuarea masuratorilor mecanice de precizie;

- Asamblarea, instalarea, conectarea si testarea echipamentelor noi receptionate;

- Monitorizarea permanenta a echipamentelor / utilajelor si pastrarea evidentei acestora;

- Analizarea defectiunilor depistate, raportarea catre superior si propunerea de solutii pentru remedierea acestora;

- Remedierea defectiunilor, montarea / demontarea utilajelor , inlocuirea de piese, curatarea , gresarea si intretinerea utilajelor;

Beneficii:

- tichete de masa 30 de lei

- transport asigurat din Brasov si din imprejurimi/ decontat

- prime de sărbători

- primă de bun venit - 50 din salariu

- primă de performanță/ prezență/ fidelitate

- asigurare de viață

- spor de noapte 25