Stivuitorist

Companie verificată
Aplica rapid

Media netă estimată pe baza celor 7289 de salarii introduse în Salario: 2600 RON/Luna

HUMAN SOLUTIONS & PROVIDER
Locație: Brasov

Tip job: FullTime

Esti in cautarea unui nou loc de munca? Vino in echipa noastra!

Angajam stivuitoristi in industriile automotive/tipografie, la clienti importanti din jud. Brasov!

Cerințe:

Atestat ISCIR - obligatoriu;

Disponibilitate de a lucra in 2/ 3/4 schimburi sau ture de 12 ore;

Responsabilitate, seriozitate, implicare;

Dorinta de colaborare pe termen lung;

Condiții:

Program de lucru full-time;

Contract de muncă legal;

Concedii conform legislației;

Tichete de masa;

Transport gratuit pe mai multe rute din jud Brasov, Covasna si Prahova;

Pachet salarial atractiv (salariu de baza + diferite sporuri + bonusuri);

Posibilitate de colaborare pe termen lung.

Responsabilități:

Manevreaza diverse mijloace (lize, stivuitoare, trenulete Milkrun, Kanvan) pentru asigurarea transportului dintr-o zona in alta a materialelor aflate pe fluxul de productie;