Tehnician service

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3000 până la 6000 LEI pe lună

Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Descrierea ofertei

Clarismart Consulting cauta pentru depozit de scule si unelte din Timisoara, o persoana pentru postul de Tehnician service.

Cerinte:

-Diploma de calificare în domeniu tehnic, ex: lacatus, electrician, tehnician, mecanic, electromecanic, etc

-Experienta in domeniu

-Persoana corecta, responsabila, atenta la detalii.

Responsabilitati:

- Diagnosticarea si repararea echipamentelor

- Intervine pentru rezolvarea defectiunilor tehnice

- Asigura mentenanta preventiva a echipamentelor

- Este responsabil cu gestionarea pieselor de schimb a utilajelor.

Beneficii:

- Salariu fix

- Bonus lunar

- Tichete de masa

- Transport asigurat.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.