Spălătoreasă lenjerie

Companie verificată
Aplica rapid
Asociația Valea Izvoarelor
Locație: Valea Izvoarelor

Tip job: FullTime

Descrierea postului:

  • Triază pe culori lenjeria și articolele de îmbrăcăminte ale rezidenților, așezate în coșurile dedicate de către infirmiere
  • Încarcă mașina de spălat respectiv uscătorul de rufe cu cantitatea optimă de articole textile, pe care apoi le depozitează împăturite pe rafturi în funcție de tipul acestora;
  • Distribuie rufele spălate și uscate în dulapurile rezidenților.

Cerințe:

  • Persoană harnică, ordonată și responsabilă; -
  • Punctualitate, seriozitate;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți.

Ofertă:

  • Contract de muncă pe termen lung;
  • Salariu competitiv;
  • Mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța;
  • Masă de prânz în cadrul Rezidenței;
  • Transport gratuit asigurat cu microbuzul Rezidenței, dus-întors, din Tîrgu Mureș și Iernut.