Vreau sa primesc notificari pe email atunci când apare un nou loc de munca pentru compania:

Cariere Aurocon Compec Srl - 1 posturi vacante

Website: Lipsă informații
Locuri de munca disponibile in: Bucuresti

Cuvinte cheie:

Asistent operational

Salariu de la 2700 până la 2900 LEI pe lună
Companie verificată
Aplica rapid
Descrierea postului: Receptie, pregatire, ambalare si livrare marfaCerințele postului  • Receptia marfii cu scanare  • Participarea la incarcarea / descarcarea marfurilor in / din autovehiculele de livrare  • Organizarea marfii in depozit  • Gestionarea stocului de marfa si a ambalajelor  • Pregatirea coletelor (pregatire, ambalare, sortare, facturare, incarcare si expediere produse) pentru livrarea catre clienți.  • Pregatirea si emiterea documentelor pentru curier, emitere facturi clienti  • Predarea coletelor catre curier
AUROCON COMPEC SRL
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.