Primeste anunturi noi pe email!
Vreau sa primesc notificari pe email atunci când apare un nou loc de munca pentru compania:

Cariere Electroceramica - 0 posturi vacante

Website: Lipsă informații

absolvent invatamant superior tehnic (inginer mecanic, inginer chimist etc.);
experienta de min 3 ani in conducere/organizare de personal in productie;
cunostinte operare PC (Excel, Word);
disponibilitate la munca in 3 schimburi;
capacitate de munca in echipa si de a mobiliza si conduce un colectiv de productie.

Descrierea postului:coordonarea activitatii de productie a schimbului de care raspunde
completarea documentatiei specificeBeneficii:salariu atractiv;
bonuri de masa;
posibilitate de promovare;
Plata transportului personalului până la locul de muncă este asigurată de catre societate.

Since 1935 Electroceramica is producing electrotechnical products; we started with ceramic insulators and based on the requirements on the market we decided to focus on production of resin insulators. In this moment we are the most important producer of resin insulators from South Eastern Europe. Electroceramica produces insulating components in epoxy resin with different kind of resin, color or TG, indoor and outdoor, from 1kV to 52kV. Electroceramica is part of Barberi Rubineterie Italy group.
Cuvinte cheie:

0 Locuri de munca pentru filtrarea efectuata

Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.