Agenti Vanzari în Botosani

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM

Agent Vanzari

S.C.I. CONSTRUCT DISTRIBUTION

PROFESSIONAL COSMETICS MORE SRL

MAIO SISTEM

GREEN ENVIRO SOLUTIONS

MENTORS SEARCH

TEUTON NORD

SNACK-TRADE

SEDA-INVEST

SLIK IMPEX

SMART ECO PLUS

DRY FRUITS TRANSILVANIA
Agenti Vanzari
ECUATOR
Botosani

Industrie: Comert / Retail

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
SC ECUATOR SRL, filiala Botosani angajeaza agenti vanzari . Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV pe adresa de e-mail a companiei. Pentru relatii suplimentare ne puteti contacta la numarul de telefon 0742 224 141, in intervalul 11:00 - 16:00.

Descrierea jobului

- prezentarea produselor din portofoliu si preluarea comenzilor de la clienti.