Agent Vânzări în Bucuresti

MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX

MAIO SISTEM

S.C.I. CONSTRUCT DISTRIBUTION

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM

PROFESSIONAL COSMETICS MORE SRL

GREEN ENVIRO SOLUTIONS

FAM TOTAL INSTAL

TEUTON NORD

SNACK-TRADE

SEDA-INVEST

DRY FRUITS TRANSILVANIA

SMART ECO PLUS

SLIK IMPEX
Bucuresti

Industrie: Comert / Retail

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Viitorul nostru coleg trebuie să fie... Pur Și Simplex!
→ Dornic de a lucra într-o echipă unită;
→ Pasionat de vânzări;
→ Orientat spre rezultate;
→ Nerăbdător să cunoască foarte bine produsele noastre.

Descrierea jobului

Responsabilitățile colegului nostru:
→ construirea și consolidarea relațiilor cu clienții (instalatori);
→ dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
→ creșterea volumului de vânzări și promovarea produselor (termo, hidro, obiecte sanitare & instalații);
→ negocierea și semnarea contractelor cu clienții;
→ perfecționarea continuă prin participarea la traininguri de vânzări organizate de companie.

Beneficiile colegului nostru:
→ salariu net fix motivant + bonus lunar din vânzări;
→ automobil de serviciu;
→ traininguri & cursuri gratuite;
→ activități de teambuilding;
→ asigurare medicală;
→ activități sportive.