Agent Vanzari în Bucuresti

FILTROS CARTES RO

LORIMOD PROD COM

DREAM FISH

FILARA BIOMED

ALFLO PREMIUM SISTEM S.​R.​L.​

BIVEMAR CONSTRUCT

MAIO SISTEM

NEXT LABEL

TOP MASTER L.T.D

DECORA DESIGN

ACCEMOB CORPORATION

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM S.​R.​L.​

RIVIERA BIKE

BUSINESS X HOUSE REAL ESTATE

S.​C.​ ZEDO VERA CARDINAL INNOVATION S.​R.​L.​

Agent De Vânzări

ARCA SOLUTIONS SRL
Bucuresti

Industrie: Alimentara, Comert / Retail

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Alimentatie / HoReCa, Altele

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Cerinte:
  • capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie, gandire pozitiva si eficienta;
  • responsabilitate fata dе munca proprie si orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  • disponibilitate pentru o activitate preponderent dе teren;
  • experienta in vanzari min. 1 an/ experienta in vanzari produse alimentare – reprezinta un avantaj;
  • minim studii medii finalizate;
  • permis dе conducere – categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilităţi principale:
  • gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
  • vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;
  • raportarea zilnica a comenzilor colectate din zona atribuita;
  • realizarea obiectivelor de vanzari setate pentru aria repartizata;
  • inchiderea procesului de vanzare prin recuperarea in intregime a contravalorii facturilor la toti clientii din portofoliu.
Beneficii:
  • pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanta, tichete de masa);
  • instrumente de lucru performante;
  • susţinere in construirea unei cariere de succes.