Agent Vanzari în Bucuresti

Reprezentant Vanzari /​ Agent Vanzari

CENTRUL SIDERURGIC TRANSILVANIA

ACCEMOB CORPORATION

AQUA PLANET COMPANY

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM

QUADRANT AMROQ BEVERAGES

MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX

TOP MASTER L.T.D

Agent De Vânzări

PUCYU FIRMAGE

IKON TRADING

DENTAMED DISTRIBUTION

VLASE DISTRIBUTION

MENTORS SEARCH

SPOT VISION ELECTRIC & LIGHTING

Agent Vanzari.​

LORIMOD PROD COM

TEUTON NORD
M.C.H. PROD
Bucuresti

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
• Experienta in vanzari - min. 3 ani; experienta in vanzari de BLATURI DE BUCATARIE si ACCESORII pt. MOBILA reprezinta avantaj;
• Cunostinte de mercantizare, raportari in vanzari;
• Studii : Liceu cu diploma de bacalaureat; studii superioare constituie avantaj;
• Cunostiinte de MICROSOFT OUTLOOK, WORD, EXCEL;
• Bune abilitati de comunicare, negociere, planificare a activitatii;
• Persoana pasionata de vanzari, dinamica,responsabila, integra, orientata catre client si atingerea obiectivelor;
• Permis de conducere valabil (categoria B) si fara antecedente penale;
• Disponibilitate pentru deplasari in provincie este obligatorie;
• Rezistenta la munca sub stres;
• Spirit de echipa si capacitate de interrelationare;
Rreferintele sunt obligatorii si vor fi verificate cu conducerea societatilor la care ati lucrat (nu puteti aplica pentru post fara acestea).

Va rugam nu aplicati daca nu aveti experienta in vanzari ( minim 3 ani ) .

Descrierea jobului

Atributiile postului:
• Coordoneaza area atribuita si raspunde de rezultatele acestora;
• Realizeaza target-ului de vanzari alocat pentru zona atribuita;
• Elaboreaza planul de activitate saptamanal, respectiv estimeaza vizitele la clientii activi si potentiali a acestora , precum si actiunile necesare pentru indeplinirea planului sau de vanzari;
• Responsabil de dezvoltarea retelei de clienti in zona sa;
• Pune in aplicare programele / actiunile de trade marketing, respectand regulile de desfasurare a acestora, raporteaza rezultatele obtinute;
• Sarcinile precise se regasesc in fisa postului.

Aptitudini:
- inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
- capacitate de organizare a activitatii serviciului;
- capacitate de a prelucra informatiile, de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate;
- corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatia cu oamenii.

BENEFICII: Pachet salarial compus din salariu fix+comision. Se ofera masina de serviciu, telefon mobil + participare la training-uri intensive.