Agent Vanzari în Bucuresti

MODERNA STIL

Agent De Vanzari

INSTAL IMPEX

MEDA PROD 98

Agent Vânzări

G&T SUPPLY INDUSTRY

ADECCO RESURSE UMANE

PROFCARE SISTEM S.​R.​L.​

INTERNATINAL WORK FINDER

CARDOIL AVANTAJ

ECONT FOR YOU

MENTORS SEARCH

SNACK-TRADE

TEUTON NORD
Bucuresti

Industrie: Comert / Retail

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
- Abilități de comunicare și convingere
- Flexibil pentru deplasări în țară
- Experiența în domeniul vânzărilor reprezintă un avantaj
- Dorință de a progresa
- Permis de conducere, categoria B (obligatoriu)

Descrierea jobului

- Atragerea de noi clienți și menținerea relațiilor comerciale pe termen lung cu aceștia
- Lucrul cu clienti corporate (retele comerciale), mentinerea si largirea portofoliului
- Deplasările în marile orașe ale României pot ocupa pana la 30% din timpul de muncă
- Valorificarea calitativă a produselor

Beneficii:
- Posibilitatea de a-si asuma responsabilitati
- Pachet salarial în funcție de vânzările realizate