Agent De Vanzari - Bucuresti în Bucuresti

S.​C.​ ZEDO VERA CARDINAL INNOVATION S.​R.​L.​

Agent De Vânzări

ARCA SOLUTIONS SRL

NEXT LABEL

TOP MASTER L.T.D

DECORA DESIGN

ACCEMOB CORPORATION

MAIO SISTEM

VACUUM HOME SISTEM S.​R.​L.​
Agent De Vanzari - Bucuresti
Clinica Sante
Bucuresti

Industrie: Medicina / Sanatate

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Relatii clienti / Call center

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
- Experienta de minim 1 an in domeniul vanzarilor;
- Reale abilitati de comunicare si relationare;
- Disponibilitate pentru activitatea de teren;
- Capacitate de organizare si planificare;
- Spirit de initiativa si creativitate;
- Seriozitate maxima, dinamism si implicare;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Mentinerea si implementarea strategiei companiei;
- Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
- Identificarea strategica a potentialilor clienti noi;
- Administrarea eficienta a zonei alocate in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
- Negocierea, finalizarea si monitorizarea contractelor incheiate;
- Realizarea planului de vanzari stabilit de seful ierarhic superior;
- Raportarea propriei activitati si a informatiilor privind serviciile concurente.