Agent Vanzari - Oradea în Oradea

ALFLO PREMIUM SISTEM S.​R.​L.​

BIVEMAR CONSTRUCT

LORIMOD PROD COM

FILTROS CARTES RO

RAD PROAUTO SRL

TOP MASTER L.T.D

NEXT LABEL

DECORA DESIGN

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM S.​R.​L.​

EDRINKS.RO

Reprezentant Vanzari /​ Agent Vanzari

CENTRUL SIDERURGIC TRANSILVANIA

MADRO COMIMPEX

DREAM FISH

MEDA PROD 98

RIVIERA BIKE
Agent Vanzari - Oradea
Confidenţial
Oradea

Industrie: Alimentara

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
- Minimum 1 an experienta in vanzari in domeniul FMCG, dе preferinta vanzari produse alimentare;
- Experienta in domeniul vanzari segment IKA constituie avantaj;
- Preferabil studii medii/superioare finalizate;
- Cunostinte operare PC (Excel, Word);
- Permis auto categoria B valabil si cazier auto fara evenimente majore;
- Foarte bune abilitati dе comunicare si negociere, atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor, spirit intreprinzator.

Descrierea jobului

- Identificarea potentiаlilor clienti si dezvoltarea portofoliului;
- Prezentarea si promovаrea produselor companiei;
- Colaborаre permanenta cu beneficiarii si potentialii beneficiari ai societatii;
- Urmarirea evolutiei vanzarilor pe fiecare client deservit;
- Monitorizarea preturilor existente pe piata la produsele similare, produsele noi aparute pe piata, expunerea corespunzatoare a produselor proprii in locatiile beneficiarilor;
- Intocmirea de rapoarte zilnice in aplicatia specifica;
- Atingerea target-ului de vanzari alocat si a numarului de clienti stabilit;
- Implementarea politicilor comerciale ale firmei;
- Imbunatatirea continua a retelei de distributie.

Beneficii:
- oportunitate pentru cresterea nivelului competentelor si aprofundarea cunostintelor profesionale;
- oferta salariala adecvata postului;
- bonus lunar de performanta;
- tichete de masa – valoare maxima;
- decontare transport.