Agent Vanzari în Bucuresti

BIVEMAR CONSTRUCT

LORIMOD PROD COM

FILTROS CARTES RO

RAD PROAUTO SRL

FILARA BIOMED

DREAM FISH

MEDA PROD 98

MADRO COMIMPEX

BUSINESS X HOUSE REAL ESTATE

RIVIERA BIKE

Agent De Vânzări

ARCA SOLUTIONS SRL

MAIO SISTEM

DECORA DESIGN

EDRINKS.RO

EUREX CV.​ LOGISTIC DISTRIBUTION S.​R.​L.​

Reprezentant Vanzari /​ Agent Vanzari

CENTRUL SIDERURGIC TRANSILVANIA
Bucuresti

Industrie: Lemn / PVC

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Angajam Agent de Vanzari tamplarie PVC, cu experienta.
Căutăm o persoană dinamică, proactivă și motivată dе succes!

Dacă îți dorești o carieră în vânzări, în cadrul unei companii puternice și îndeplinești următoarele cerințe:
• abilitati dе comunicare foarte bune;
• orientare catre client, amabilitate, tact si politete;
• capacitate dе ascultare activa, dorinta dе intelegere a nevoilor clientilor;
• capacitate dе convingere, ambitie si orientare spre rezultat;
• bune abilitati dе organizare si management al timpului;
• spirit dе cooperare si colegialitate;
• persoana pozitiva si vesela;

Atunci esti binevenit in echipa noastra!

Program de lucru - Luni pana Vineri
Salariu atractiv

Rog seriozitate!

Descrierea jobului

- Dеzvoltаrеa portofoliului de noi clienti
- Dezvoltarea, mentinerea si fidelizarea clientilor vechi si noi in zona alocata;
-Implementarea politicii comerciale in raport cu clentii;
- Elaborarea rapoartelor periodice referitor la activitatea desfasurata.

Beneficii:
- Autoturism de serviciu si telefon mobil,