Agent De Vanzari în Timisoara

LORIMOD PROD COM

MEDA PROD 98

DREAM FISH

FILARA BIOMED

ALFLO PREMIUM SISTEM S.​R.​L.​

BIVEMAR CONSTRUCT

NEXT LABEL

TOP MASTER L.T.D

DECORA DESIGN

ACCEMOB CORPORATION

MAIO SISTEM

S.​C.​ ZEDO VERA CARDINAL INNOVATION S.​R.​L.​

BUSINESS X HOUSE REAL ESTATE

RIVIERA BIKE

Agent De Vânzări

ARCA SOLUTIONS SRL
Timisoara

Industrie: Publicitate / Marketing / PR

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
-persoana sociabila ;
-persoana deschisa sa invete lucruri noi ;
-persoana optimista si care face lucrurile cu pasiune ;
-abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
-capacitate de asimilare rapida, initiativa si amabilitate ;
-punctualitate,responsabilitate ;
-permis de conducere obligatoriu;
-posesorii auto reprezinta un avantaj in plus ;
-experienta nu este necesara ;

Descrierea jobului

-prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti;
-sustinerea Sales-Manager-ului in procesul de vanzare ;
-implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientului