Reprezentant Vanzari /​ Agent Vanzari în Aiud

INTERNATINAL WORK FINDER

EUROMETRIC

M.C.H. PROD

Confidenţial

INTERLINK GROUP

Agent De Vanzari

Experis Romania

TOP TRUCK GEAR

MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX

TOP MASTER L.T.D

ACCEMOB CORPORATION

AQUA PLANET COMPANY

VACUUM HOME SISTEM

QUADRANT AMROQ BEVERAGES

DENTAMED DISTRIBUTION

Agent De Vânzări

PUCYU FIRMAGE
Aiud

Industrie: Comert / Retail, Productie

Tip job: Full time

Departament: Import export, Inginerie, Productie, Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Studii medii in domeniul tehnic sau economic.
Cunostinte de operare PC ( Excel ).
Cunoasterea unui program de gestiune si facturare constituie un avantaj.
Permis de conducere categoria B.
Organizat, comunicativ si responsabil.

Descrierea jobului

Promovarea produselor proprii din sectorul industriei agricole si atragerea de noi clienti.
Preluarea, inregistrarea comenzilor, asigurare si urmarirea livrarii.
Monitorizare si dezvoltare permanenta a relatiei cu clientii.
Realizare unor rapoarte specifce dezvoltarii activitatii de vanzare.
Colaboreaza cu celelalte departamente pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii.

Oferim:
Un loc de munca dinamic, plin de provocari cu posibilitati de avansare.
Susţinere dezvoltare ta profesional si personala prin traininguri permanente.
Salarizare fixa.
Prime lunare din vanzari si prime anuale.
Masina in interes de servici si telefon mobil.