Agent Vanzari în Arad

CENTRUL SIDERURGIC TRANSILVANIA

Agent De Vanzari

QUADRANT AMROQ BEVERAGES

Agent Vanzari

ACCEMOB CORPORATION

Ropharma Logistics

MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX

AQUA PLANET COMPANY

Agent Vanzari.​

LORIMOD PROD COM

TEUTON NORD

SPOT VISION ELECTRIC & LIGHTING

EURO VIAL LIGHTING

MENTORS SEARCH

VLASE DISTRIBUTION

SIMBA INVEST

M.C.H. PROD

URGENT CARGUS
EUROPROD
Arad

Industrie: Alimentara

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal

Persoana dinamica, cu initiativa si disponibilitate pentru deplasari.

Se prefera persoanele cu experienta ca AGENT VANZARI produse alimentare si/sau catre segmentul Horeca.

Descrierea jobului

Dezvoltarea portofoliului de clienti actuali.
Incheierea de contracte cu noi clienti si urmarirea respectarii termenelor contractuale.
Prezentarea portofoliului de produse catre clienti.
Respectarea responsabilitatilor specificate in fisa de post.

Beneficii: un loc de munca stabil, salariu motivant, bonus din vanzare.
Va fi solicitata o recomandare de la locul de munca anterior.