Agent Vanzari în Slobozia

Agent Vanzari

S.C.I. CONSTRUCT DISTRIBUTION

INTERNATINAL WORK FINDER

ECONT FOR YOU

CARDOIL AVANTAJ

GREEN ENVIRO SOLUTIONS

MAIO SISTEM

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM

PROFESSIONAL COSMETICS MORE SRL

SNACK-TRADE
Slobozia

Industrie: Comert / Retail, Constructii

Tip job: Full time

Departament: Relatii clienti / Call center, Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Cu domiciliul in jud. Ialomita , dinamic, rezistent la stres, experienta in domeniul materialelor de constructii.

Descrierea jobului

Vanzarea produselor noastre in judetul Ialomita.
Intocmirea de rapoarte zilnice a activitatii efectuate
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Incasarea banilor din piata
Salariu si comision motivant
Masina de serviciu
Echipa tanara