Agent Vanzari în Sibiu

Agent Vanzari

PROFESSIONAL COSMETICS MORE SRL

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM

S.C.I. CONSTRUCT DISTRIBUTION

GREEN ENVIRO SOLUTIONS

MAIO SISTEM

ECONT FOR YOU

ART KLETT

INTERNATINAL WORK FINDER

CARDOIL AVANTAJ
Sibiu

Industrie: Sport / Frumusete, Comert / Retail

Tip job: Full time

Departament: Saloane / Clinici frumusete, Transport / Distributie, Vanzari

Experiență: Fara experienta,Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Cautam coleg sociabil, activ, responsabil, punctual si cu simtul umorului.

Descrierea jobului

Job-ul oferit consta in promovarea produselor profesionale pentru saloane de infrumusetare. Oferim salar fix+comision si alte beneficii stabilite de comun acord.